Görüntüleme
Çok çeşitli uygulama ve malzemelerde yükleme, taşıma, tesviye, tesviye ve boşaltma işlemleri için kullanılır.
Önemli Özellikler
Çok çeşitli uygulama ve malzemelerde yükleme, taşıma, tesviye, tesviye ve boşaltma işlemleri için kullanılır.
5 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 80.2 inç 2036 mm |
| Ağırlık | 873 lb 396 kg |
| Yükseklik | 36.2 inç 920 mm |
| Uzunluk | 38.2 inç 970 mm |
| Kapasite | 1.4 yd³ 1.05 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | HPL-V Ataşman Değiştirici HPL-V Ataşman Değiştirici |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm