| Genişlik | 81.1 inç 2060 mm |
| Ağırlık | 1000.9 lb 454 kg |
| Yükseklik | 38.2 inç 970 mm |
| Uzunluk | 44.7 inç 1136 mm |
| Kapasite | 1.77 yd³ 1.35 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.8 inç 20 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | HPL-V Ataşman Değiştirici HPL-V Ataşman Değiştirici |
Genel Amaçlı Kovalar 1,35 m3 (1,77 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 81.1 inç
- 2060 mm
- Ağırlık
- 1000.9 lb
- 454 kg
- Yükseklik
- 38.2 inç
- 970 mm
Görüntüleme
Çok çeşitli uygulama ve malzemelerde yükleme, taşıma, tesviye, tesviye ve boşaltma işlemleri için kullanılır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1,35 m3 (1,77 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklar
1,35 m3 (1,77 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,35 m3 (1,77 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklar
Seçildi
- Genişlik
- 81.1 inç
- 2060 mm
- Ağırlık
- 1000.9 lb
- 454 kg
- Yükseklik
- 38.2 inç
- 970 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,35 m3 (1,77 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 81.9 inç
- 2080 mm
- Ağırlık
- 1058.2 lb
- 480 kg
- Yükseklik
- 38.8 inç
- 985 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,35 m3 (1,77 yd3), HPL-A Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklar
- Genişlik
- 81.1 inç
- 2060 mm
- Ağırlık
- 1007.5 lb
- 457 kg
- Yükseklik
- 38.2 inç
- 970 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm