| Genişlik | 74.4 inç 1890 mm |
| Ağırlık | 1297.4 lb 588.5 kg |
| Yükseklik | 37.1 inç 943 mm |
| Uzunluk | 35.6 inç 904 mm |
| Kapasite | 1 yd³ 0.8 m³ |
| Çene Açıklığı | 21.7 inç 551 mm |
| Kavrayıcı Açısı | 66 derece 66 derece |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.8 inç 20 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | HPL-V Ataşman Değiştirici HPL-V Ataşman Değiştirici |
Çok Amaçlı Kovalar 0,8 m3 (1,0 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 74.4 inç
- 1890 mm
- Ağırlık
- 1297.4 lb
- 588.5 kg
- Yükseklik
- 37.1 inç
- 943 mm
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 0,8 m3 (1,0 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
0,8 m3 (1,0 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,8 m3 (1,0 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 74.4 inç
- 1890 mm
- Ağırlık
- 1297.4 lb
- 588.5 kg
- Yükseklik
- 37.1 inç
- 943 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,7 m3 (0,9 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklar
- Genişlik
- 74 inç
- 1880 mm
- Ağırlık
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Yükseklik
- 36.5 inç
- 927 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,8 m3 (1,0 yd3), Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici, BOCE
- Genişlik
- 74.4 inç
- 1890 mm
- Ağırlık
- 1177 lb
- 533.9 kg
- Yükseklik
- 37.1 inç
- 943 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm