Görüntüleme
Çok çeşitli uygulama ve malzemelerde yükleme, taşıma, tesviye, tesviye ve boşaltma işlemleri için kullanılır.
Önemli Özellikler
Çok çeşitli uygulama ve malzemelerde yükleme, taşıma, tesviye, tesviye ve boşaltma işlemleri için kullanılır.
5 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 74.4 inç 1890 mm |
| Ağırlık | 822.3 lb 373 kg |
| Yükseklik | 36.3 inç 923 mm |
| Uzunluk | 33.7 inç 855 mm |
| Kapasite | 1 yd³ 0.8 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.8 inç 20 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm