Görüntüleme
Genel Amaçlı Performans Serisi kovalar, çok çeşitli uygulama ve malzemelerde yükleme ve taşıma uygulamalarının yanı sıra tesviye, düzeltme ve boşaltma işlerinde de daha yüksek dolgu faktörü değerleri ve malzeme tutma sağlar.
Önemli Özellikler
Genel Amaçlı Performans Serisi kovalar, çok çeşitli uygulama ve malzemelerde yükleme ve taşıma uygulamalarının yanı sıra tesviye, düzeltme ve boşaltma işlerinde de daha yüksek dolgu faktörü değerleri ve malzeme tutma sağlar.
5 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 94.5 inç 2401 mm |
| Ağırlık | 1470 lb 666.79 kg |
| Yükseklik | 45.6 inç 1159 mm |
| Uzunluk | 46.9 inç 1190 mm |
| Kapasite | 2.5 yd³ 1.9 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Arayüz Tipi | ISO Ataşman Değiştirici ISO Ataşman Değiştirici |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm