| Genişlik | 95.9 inç 2435 mm |
| Ağırlık | 1618.2 lb 734 kg |
| Yükseklik | 52.4 inç 1331 mm |
| Uzunluk | 51.3 inç 1302 mm |
| Kapasite | 2.5 yd³ 1.9 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Arayüz Tipi | Fusion™ Ataşman Değiştirici Fusion™ Ataşman Değiştirici |
Genel Amaçlı Kovalar - Performans Serisi 1,9 m3 (2,5 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklı
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 95.9 inç
- 2435 mm
- Ağırlık
- 1618.2 lb
- 734 kg
- Yükseklik
- 52.4 inç
- 1331 mm
Görüntüleme
Genel Amaçlı Performans Serisi kovalar, çok çeşitli uygulama ve malzemelerde yükleme ve taşıma uygulamalarının yanı sıra tesviye, düzeltme ve boşaltma işlerinde de daha yüksek dolgu faktörü değerleri ve malzeme tutma sağlar.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1,9 m3 (2,5 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklı
1,9 m3 (2,5 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklı ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,9 m3 (2,5 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklı
Seçildi
- Genişlik
- 95.9 inç
- 2435 mm
- Ağırlık
- 1618.2 lb
- 734 kg
- Yükseklik
- 52.4 inç
- 1331 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
2,0 m3 (2,6 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, BOCE
- Genişlik
- 94.5 inç
- 2401 mm
- Ağırlık
- 1618.2 lb
- 734 kg
- Yükseklik
- 51.3 inç
- 1304 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,9 m3 (2,5 yd3), Pimli, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 94.5 inç
- 2401 mm
- Ağırlık
- 1487.9 lb
- 674.9 kg
- Yükseklik
- 45.7 inç
- 1161 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm