| Genişlik | 74.4 inç 1890 mm |
| Ağırlık | 862 lb 391 kg |
| Yükseklik | 39.5 inç 1003 mm |
| Uzunluk | 39 inç 991 mm |
| Kapasite | 1.3 yd³ 1 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.8 inç 20 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
Hafif Malzeme Kovaları 1,0 m3 (1,3 yd3), Mini Yükleyici Ataşman Değiştirici, BOCE
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 74.4 inç
- 1890 mm
- Ağırlık
- 862 lb
- 391 kg
- Yükseklik
- 39.5 inç
- 1003 mm
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1,0 m3 (1,3 yd3), Mini Yükleyici Ataşman Değiştirici, BOCE
1,0 m3 (1,3 yd3), Mini Yükleyici Ataşman Değiştirici, BOCE ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,0 m3 (1,3 yd3), Mini Yükleyici Ataşman Değiştirici, BOCE
Seçildi
- Genişlik
- 74.4 inç
- 1890 mm
- Ağırlık
- 862 lb
- 391 kg
- Yükseklik
- 39.5 inç
- 1003 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,3 m3 (1,7 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 81.9 inç
- 2080 mm
- Ağırlık
- 1029.6 lb
- 467 kg
- Yükseklik
- 38.4 inç
- 975 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,3 m3 (1,7 yd3), Mini Yükleyici Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 81.9 inç
- 2080 mm
- Ağırlık
- 1027.4 lb
- 466 kg
- Yükseklik
- 38.4 inç
- 975 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm