| Genişlik | 94.5 inç 2401 mm |
| Ağırlık | 1519 lb 689 kg |
| Yükseklik | 49.2 inç 1250 mm |
| Uzunluk | 43.9 inç 1114 mm |
| Kapasite | 2.2 yd³ 1.7 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Arayüz Tipi | Fusion™ Ataşman Değiştirici Fusion™ Ataşman Değiştirici |
Genel Amaçlı Kovalar - Performans Serisi 1,7 m3 (2,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, BOCE
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 94.5 inç
- 2401 mm
- Ağırlık
- 1519 lb
- 689 kg
- Yükseklik
- 49.2 inç
- 1250 mm
Görüntüleme
Genel Amaçlı Performans Serisi kovalar, çok çeşitli uygulama ve malzemelerde yükleme ve taşıma uygulamalarının yanı sıra tesviye, düzeltme ve boşaltma işlerinde de daha yüksek dolgu faktörü değerleri ve malzeme tutma sağlar.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1,7 m3 (2,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, BOCE
1,7 m3 (2,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, BOCE ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,7 m3 (2,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, BOCE
Seçildi
- Genişlik
- 94.5 inç
- 2401 mm
- Ağırlık
- 1519 lb
- 689 kg
- Yükseklik
- 49.2 inç
- 1250 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,7 m3 (2,2 yd3), Pimli, Cıvata Bağlantılı Tırnaklı
- Genişlik
- 95.6 inç
- 2428 mm
- Ağırlık
- 1358 lb
- 616 kg
- Yükseklik
- 46.1 inç
- 1171 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,6 m3 (2,1 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklı
- Genişlik
- 95.9 inç
- 2435 mm
- Ağırlık
- 1426.4 lb
- 647 kg
- Yükseklik
- 50.3 inç
- 1277 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm