| Genişlik | 74 inç 1880 mm |
| Ağırlık | 1291.9 lb 586 kg |
| Yükseklik | 37.1 inç 943 mm |
| Uzunluk | 36.1 inç 916 mm |
| Kapasite | 0.9 yd³ 0.7 m³ |
| Çene Açıklığı | 21.7 inç 550 mm |
| Kavrayıcı Açısı | 67 derece 67 derece |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.8 inç 20 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | Atlas Ataşman Değiştirici Atlas Ataşman Değiştirici |
Çok Amaçlı Kovalar 0,7 m3 (0,9 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 74 inç
- 1880 mm
- Ağırlık
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Yükseklik
- 37.1 inç
- 943 mm
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 0,7 m3 (0,9 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
0,7 m3 (0,9 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,7 m3 (0,9 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 74 inç
- 1880 mm
- Ağırlık
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Yükseklik
- 37.1 inç
- 943 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,7 m3 (0,9 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Tırnaklar
- Genişlik
- 74 inç
- 1880 mm
- Ağırlık
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Yükseklik
- 36.5 inç
- 927 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,8 m3 (1,0 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 74.4 inç
- 1890 mm
- Ağırlık
- 1297.4 lb
- 588.5 kg
- Yükseklik
- 37.1 inç
- 943 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm