| Genişlik | 93.1 inç 2366 mm |
| Yükseklik | 58 inç 1472 mm |
| Ağırlık | 3161.4 lb 1434 kg |
| Uzunluk | 63.9 inç 1622 mm |
| Kapasite | 2.7 yd³ 2.1 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Arayüz Tipi | HPL-ISO Ataşman Değiştirici HPL-ISO Ataşman Değiştirici |
| Gerekli Hidrolik | 3. İşlev 3. İşlev |
Yüksekten Boşaltma Kovaları 2,1 m3 (2,7 yd3), HPL-ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 93.1 inç
- 2366 mm
- Yükseklik
- 58 inç
- 1472 mm
- Ağırlık
- 3161.4 lb
- 1434 kg
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 2,1 m3 (2,7 yd3), HPL-ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
2,1 m3 (2,7 yd3), HPL-ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
2,1 m3 (2,7 yd3), HPL-ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 93.1 inç
- 2366 mm
- Yükseklik
- 58 inç
- 1472 mm
- Ağırlık
- 3161.4 lb
- 1434 kg
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
2,1 m3 (2,7 yd3), IT Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 93.1 inç
- 2366 mm
- Yükseklik
- 58 inç
- 1472 mm
- Ağırlık
- 3157 lb
- 1432 kg
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
2,5 m3 (3,3 yd3), HPL-ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 93.1 inç
- 2366 mm
- Yükseklik
- 62.3 inç
- 1583 mm
- Ağırlık
- 3245.2 lb
- 1472 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm