| Genişlik | 81.1 inç 2060 mm |
| Ağırlık | 1397.7 lb 634 kg |
| Yükseklik | 36.7 inç 933 mm |
| Uzunluk | 39.2 inç 996 mm |
| Kapasite | 1.2 yd³ 0.9 m³ |
| Çene Açıklığı | 29.3 inç 743 mm |
| Kavrayıcı Açısı | 87 derece 87 derece |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.8 inç 20 mm |
| Arayüz Tipi | ISO Ataşman Değiştirici ISO Ataşman Değiştirici |
Çok Amaçlı Kovalar 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 81.1 inç
- 2060 mm
- Ağırlık
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Yükseklik
- 36.7 inç
- 933 mm
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici
Seçildi
- Genişlik
- 81.1 inç
- 2060 mm
- Ağırlık
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Yükseklik
- 36.7 inç
- 933 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici
- Genişlik
- 81.1 inç
- 2060 mm
- Ağırlık
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Yükseklik
- 37.4 inç
- 949 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 81.1 inç
- 2060 mm
- Ağırlık
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Yükseklik
- 37.4 inç
- 949 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm