Görüntüleme
Performans Serisi Düz Zeminli, Genel Amaçlı Kovalar, geri sürükleme ve tesviye işlerinde daha iyi sonuçlar sağlayan bir uzun düz zemine sahiptir.
Önemli Özellikler
Performans Serisi Düz Zeminli, Genel Amaçlı Kovalar, geri sürükleme ve tesviye işlerinde daha iyi sonuçlar sağlayan bir uzun düz zemine sahiptir.
4 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 95.8 inç 2434 mm |
| Ağırlık | 1377.9 lb 625 kg |
| Yükseklik | 40.3 inç 1023 mm |
| Uzunluk | 46.5 inç 1181 mm |
| Kapasite | 2.1 yd³ 1.6 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Tırnak Sayısı | 8 8 |
| Arayüz Tipi | ISO Ataşman Değiştirici ISO Ataşman Değiştirici |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm