| Genişlik | 81.1 inç 2060 mm |
| Ağırlık | 1397.7 lb 634 kg |
| Yükseklik | 37.4 inç 949 mm |
| Uzunluk | 36.5 inç 926 mm |
| Kapasite | 1.2 yd³ 0.9 m³ |
| Çene Açıklığı | 24.3 inç 616 mm |
| Kavrayıcı Açısı | 76 derece 76 derece |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.8 inç 20 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | Atlas Ataşman Değiştirici Atlas Ataşman Değiştirici |
Çok Amaçlı Kovalar 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 81.1 inç
- 2060 mm
- Ağırlık
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Yükseklik
- 37.4 inç
- 949 mm
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 81.1 inç
- 2060 mm
- Ağırlık
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Yükseklik
- 37.4 inç
- 949 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici
- Genişlik
- 81.1 inç
- 2060 mm
- Ağırlık
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Yükseklik
- 36.7 inç
- 933 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
0,9 m3 (1,2 yd3), Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici, BOCE
- Genişlik
- 81.9 inç
- 2080 mm
- Ağırlık
- 1283.1 lb
- 582 kg
- Yükseklik
- 37.4 inç
- 949 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm