Görüntüleme
Yüksek kapasite, hafif malzemelerin taşınmasında üretkenliği artırır.
Önemli Özellikler
6 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 100.4 inç 2549 mm |
| Ağırlık | 2017.2 lb 915 kg |
| Yükseklik | 58.5 inç 1486 mm |
| Uzunluk | 64.8 inç 1647 mm |
| Kapasite | 4.6 yd³ 3.5 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Arayüz Tipi | IT Ataşman Değiştirici IT Ataşman Değiştirici |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm