| Bredd | 70.5 tum 1790 mm |
| Vikt | 686.1 lb 311.2 kg |
| Höjd | 32.4 tum 823 mm |
| Längd | 31.1 tum 790 mm |
| Kapacitet | 0.8 yd³ 0.6 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | Samma som på slirstyrda lastare Samma som på slirstyrda lastare |
Lastarskopor 0,6 m3 fäste för slirstyrda lastare, BOCE
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 70.5 tum
- 1790 mm
- Vikt
- 686.1 lb
- 311.2 kg
- Höjd
- 32.4 tum
- 823 mm
Översikt
Används för lastning, transport, nivellering, hyvling och tömning av en mängd olika material i allehanda tillämpningar.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 0,6 m3 fäste för slirstyrda lastare, BOCE
Jämför 0,6 m3 fäste för slirstyrda lastare, BOCE med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
0,6 m3 fäste för slirstyrda lastare, BOCE
Vald
- Bredd
- 70.5 tum
- 1790 mm
- Vikt
- 686.1 lb
- 311.2 kg
- Höjd
- 32.4 tum
- 823 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,8 m3 (1,0 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 74.4 tum
- 1890 mm
- Vikt
- 822.3 lb
- 373 kg
- Höjd
- 36.3 tum
- 923 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,95 m3 (1,25 yd3), HPL-A-fäste, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 74.4 tum
- 1890 mm
- Vikt
- 886.3 lb
- 402 kg
- Höjd
- 36.8 tum
- 935 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger