| Bredd | 81.1 tum 2060 mm |
| Vikt | 930.3 lb 422 kg |
| Höjd | 37 tum 940 mm |
| Längd | 41.3 tum 1050 mm |
| Kapacitet | 1.5 yd³ 1.15 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | Samma som på slirstyrda lastare Samma som på slirstyrda lastare |
Lastarskopor 1,15 m3 (1,5 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 930.3 lb
- 422 kg
- Höjd
- 37 tum
- 940 mm
Översikt
Används för lastning, transport, nivellering, hyvling och tömning av en mängd olika material i allehanda tillämpningar.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1,15 m3 (1,5 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder
Jämför 1,15 m3 (1,5 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
1,15 m3 (1,5 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder
Vald
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 930.3 lb
- 422 kg
- Höjd
- 37 tum
- 940 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,15 m3 (1,5 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 987.7 lb
- 448 kg
- Höjd
- 37.6 tum
- 954 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,3 m3 (1,7 yd3), IT-fäste
- Bredd
- 93.1 tum
- 2366 mm
- Vikt
- 1093.5 lb
- 496 kg
- Höjd
- 38.8 tum
- 985 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 1,15 m3 (1,5 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder
Visa fler erbjudanden