| Bredd | 74 tum 1880 mm |
| Vikt | 1291.9 lb 586 kg |
| Höjd | 37.1 tum 943 mm |
| Längd | 36.1 tum 916 mm |
| Kapacitet | 0.9 yd³ 0.7 m³ |
| Käftöppning | 21.7 tum 550 mm |
| Gripvinkel | 67 grader 67 grader |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | Atlasfäste Atlasfäste |
Universalskopor 0,7 m3 (0,9 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 74 tum
- 1880 mm
- Vikt
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Höjd
- 37.1 tum
- 943 mm
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 0,7 m3 (0,9 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
Jämför 0,7 m3 (0,9 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
0,7 m3 (0,9 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
Vald
- Bredd
- 74 tum
- 1880 mm
- Vikt
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Höjd
- 37.1 tum
- 943 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,7 m3 (0,9 yd3), ISO-fäste, bultmonterade tänder
- Bredd
- 74 tum
- 1880 mm
- Vikt
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Höjd
- 36.5 tum
- 927 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,8 m3 (1,0 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 74.4 tum
- 1890 mm
- Vikt
- 1297.4 lb
- 588.5 kg
- Höjd
- 37.1 tum
- 943 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 0,7 m3 (0,9 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
Visa fler erbjudanden