| Bredd | 100.4 tum 2549 mm |
| Vikt | 2081.2 lb 944 kg |
| Höjd | 58.4 tum 1483 mm |
| Längd | 63 tum 1601 mm |
| Kapacitet | 4.6 yd³ 3.5 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 0.7 tum 19 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.7 tum 19 mm |
| Typ av gränssnitt | Fusion™-fäste Fusion™-fäste |
Lättmaterialskopor – Performance-serien 3,5 m3 (4,6 yd3), Fusion™ Fäste, bultmonterarat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 100.4 tum
- 2549 mm
- Vikt
- 2081.2 lb
- 944 kg
- Höjd
- 58.4 tum
- 1483 mm
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 3,5 m3 (4,6 yd3), Fusion™ Fäste, bultmonterarat skärstål
Jämför 3,5 m3 (4,6 yd3), Fusion™ Fäste, bultmonterarat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
3,5 m3 (4,6 yd3), Fusion™ Fäste, bultmonterarat skärstål
Vald
- Bredd
- 100.4 tum
- 2549 mm
- Vikt
- 2081.2 lb
- 944 kg
- Höjd
- 58.4 tum
- 1483 mm
Skopor – kompakt hjullastare
3,5 m3 (4,6 yd3), direktinfäst, bultmonterarat skärstål
- Bredd
- 100.4 tum
- 2549 mm
- Vikt
- 2067.9 lb
- 938 kg
- Höjd
- 58.5 tum
- 1486 mm
Skopor – kompakt hjullastare
3,5 m3 (4,6 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 100.4 tum
- 2549 mm
- Vikt
- 2041.5 lb
- 926 kg
- Höjd
- 58.5 tum
- 1486 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 3,5 m3 (4,6 yd3), Fusion™ Fäste, bultmonterarat skärstål
Visa fler erbjudanden