| Bredd | 81.9 tum 2080 mm |
| Vikt | 1027.4 lb 466 kg |
| Höjd | 38.4 tum 975 mm |
| Längd | 40.7 tum 1035 mm |
| Kapacitet | 1.6 yd³ 1.25 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | Slirstyrd lastare Slirstyrd lastare |
Lättmaterialskopor 1,3 m3 (1,7 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1027.4 lb
- 466 kg
- Höjd
- 38.4 tum
- 975 mm
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1,3 m3 (1,7 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterat skärstål
Jämför 1,3 m3 (1,7 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
1,3 m3 (1,7 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterat skärstål
Vald
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1027.4 lb
- 466 kg
- Höjd
- 38.4 tum
- 975 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,3 m3 (1,7 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1029.6 lb
- 467 kg
- Höjd
- 38.4 tum
- 975 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,55 m3 (2,0 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1148.6 lb
- 521 kg
- Höjd
- 39.8 tum
- 1012 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 1,3 m3 (1,7 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterat skärstål
Visa fler erbjudanden