| Bredd | 100.4 tum 2549 mm |
| Vikt | 1948.9 lb 884 kg |
| Höjd | 55.2 tum 1402 mm |
| Längd | 57.9 tum 1471 mm |
| Kapacitet | 3.9 yd³ 3 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 0.7 tum 19 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.7 tum 19 mm |
| Typ av gränssnitt | Fusion™-fäste Fusion™-fäste |
Lättmaterialskopor – Performance-serien 3,0 m3 (3,9 yd3), Fusion™-fäste, bultmonterat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 100.4 tum
- 2549 mm
- Vikt
- 1948.9 lb
- 884 kg
- Höjd
- 55.2 tum
- 1402 mm
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 3,0 m3 (3,9 yd3), Fusion™-fäste, bultmonterat skärstål
Jämför 3,0 m3 (3,9 yd3), Fusion™-fäste, bultmonterat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
3,0 m3 (3,9 yd3), Fusion™-fäste, bultmonterat skärstål
Vald
- Bredd
- 100.4 tum
- 2549 mm
- Vikt
- 1948.9 lb
- 884 kg
- Höjd
- 55.2 tum
- 1402 mm
Skopor – kompakt hjullastare
3,0 m3 (3,9 yd3), direktinfästning, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 100.4 tum
- 2549 mm
- Vikt
- 1935.7 lb
- 878 kg
- Höjd
- 55.3 tum
- 1404 mm
Skopor – kompakt hjullastare
3,0 m3 (3,9 yd3), IT-fäste, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 100.4 tum
- 2549 mm
- Vikt
- 1882.7 lb
- 854 kg
- Höjd
- 55.3 tum
- 1404 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 3,0 m3 (3,9 yd3), Fusion™-fäste, bultmonterat skärstål
Visa fler erbjudanden