| Bredd | 81.1 tum 2060 mm |
| Vikt | 1397.7 lb 634 kg |
| Höjd | 37.4 tum 949 mm |
| Längd | 36.5 tum 926 mm |
| Kapacitet | 1.2 yd³ 0.9 m³ |
| Käftöppning | 29.3 tum 743 mm |
| Gripvinkel | 87 grader 87 grader |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | ISO-koppling ISO-koppling |
Universalskopor 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Höjd
- 37.4 tum
- 949 mm
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste
Jämför 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste
Vald
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Höjd
- 37.4 tum
- 949 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,8 m3 (1,0 yd3), HPL-ISO-fäste, bultmonterade tänder
- Bredd
- 74.4 tum
- 1890 mm
- Vikt
- 1270.7 lb
- 576.4 kg
- Höjd
- 37.1 tum
- 943 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Höjd
- 36.7 tum
- 933 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger