| Bredd | 74.4 tum 1890 mm |
| Vikt | 879.6 lb 399 kg |
| Höjd | 36.8 tum 935 mm |
| Längd | 35.6 tum 903 mm |
| Kapacitet | 1.25 yd³ 0.95 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | HPL-V-fäste HPL-V-fäste |
Lastarskopor 0,95 m3 (1,25 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 74.4 tum
- 1890 mm
- Vikt
- 879.6 lb
- 399 kg
- Höjd
- 36.8 tum
- 935 mm
Översikt
Används för lastning, transport, nivellering, hyvling och tömning av en mängd olika material i allehanda tillämpningar.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 0,95 m3 (1,25 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Jämför 0,95 m3 (1,25 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
0,95 m3 (1,25 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Vald
- Bredd
- 74.4 tum
- 1890 mm
- Vikt
- 879.6 lb
- 399 kg
- Höjd
- 36.8 tum
- 935 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,95 m3 (1,25 yd3), HPL-A-fäste, bultmonterade tänder
- Bredd
- 74 tum
- 1880 mm
- Vikt
- 837.8 lb
- 380 kg
- Höjd
- 36.2 tum
- 920 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,95 m3 (1,25 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterade tänder
- Bredd
- 74 tum
- 1880 mm
- Vikt
- 831.1 lb
- 377 kg
- Höjd
- 36.2 tum
- 920 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger