| Bredd | 80.5 tum 2045 mm |
| Vikt | 919.3 lb 417 kg |
| Höjd | 36.8 tum 935 mm |
| Längd | 35.4 tum 900 mm |
| Kapacitet | 1.4 yd³ 1.05 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 0.7 tum 19 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | HPL-V-fäste HPL-V-fäste |
Lastarskopor 1,05 m3 (1,4 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 80.5 tum
- 2045 mm
- Vikt
- 919.3 lb
- 417 kg
- Höjd
- 36.8 tum
- 935 mm
Översikt
Används för lastning, transport, nivellering, hyvling och tömning av en mängd olika material i allehanda tillämpningar.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1,05 m3 (1,4 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Jämför 1,05 m3 (1,4 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
1,05 m3 (1,4 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Vald
- Bredd
- 80.5 tum
- 2045 mm
- Vikt
- 919.3 lb
- 417 kg
- Höjd
- 36.8 tum
- 935 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,0 m3 (1,3 yd3)
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 972.2 lb
- 441 kg
- Höjd
- 40.6 tum
- 1031 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,05 m3 (1,4 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterade tänder
- Bredd
- 80.2 tum
- 2036 mm
- Vikt
- 873 lb
- 396 kg
- Höjd
- 36.2 tum
- 920 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger