| Bredd | 74 tum 1880 mm |
| Vikt | 828.9 lb 376 kg |
| Höjd | 36.2 tum 920 mm |
| Längd | 39.1 tum 993 mm |
| Kapacitet | 1.25 yd³ 0.95 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | Samma som på slirstyrda lastare Samma som på slirstyrda lastare |
Lastarskopor 0,95 m3 (1,25 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 74 tum
- 1880 mm
- Vikt
- 828.9 lb
- 376 kg
- Höjd
- 36.2 tum
- 920 mm
Översikt
Används för lastning, transport, nivellering, hyvling och tömning av en mängd olika material i allehanda tillämpningar.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 0,95 m3 (1,25 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder
Jämför 0,95 m3 (1,25 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
0,95 m3 (1,25 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder
Vald
- Bredd
- 74 tum
- 1880 mm
- Vikt
- 828.9 lb
- 376 kg
- Höjd
- 36.2 tum
- 920 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,95 m3 (1,25 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 74.4 tum
- 1890 mm
- Vikt
- 877.4 lb
- 398 kg
- Höjd
- 36.8 tum
- 935 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,0 m3 (1,3 yd3)
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 972.2 lb
- 441 kg
- Höjd
- 40.6 tum
- 1031 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 0,95 m3 (1,25 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder
Visa fler erbjudanden