| Bredd | 81.9 tum 2080 mm |
| Vikt | 989.9 lb 449 kg |
| Höjd | 37.6 tum 954 mm |
| Längd | 37.8 tum 960 mm |
| Kapacitet | 1.5 yd³ 1.15 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | HPL-V-fäste HPL-V-fäste |
Lastarskopor 1,15 m3 (1,5 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 989.9 lb
- 449 kg
- Höjd
- 37.6 tum
- 954 mm
Översikt
Används för lastning, transport, nivellering, hyvling och tömning av en mängd olika material i allehanda tillämpningar.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1,15 m3 (1,5 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Jämför 1,15 m3 (1,5 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
1,15 m3 (1,5 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Vald
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 989.9 lb
- 449 kg
- Höjd
- 37.6 tum
- 954 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,15 m3 (1,5 yd3), HPL-A-fäste, bultmonterade tänder
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 939.2 lb
- 426 kg
- Höjd
- 37 tum
- 940 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,15 m3 (1,5 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterade tänder
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 932.6 lb
- 423 kg
- Höjd
- 37 tum
- 940 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 1,15 m3 (1,5 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Visa fler erbjudanden