| Bredd | 81.1 tum 2060 mm |
| Vikt | 1397.7 lb 634 kg |
| Höjd | 36.7 tum 933 mm |
| Längd | 39.2 tum 996 mm |
| Kapacitet | 1.2 yd³ 0.9 m³ |
| Käftöppning | 24.3 tum 616 mm |
| Gripvinkel | 76 grader 76 grader |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Typ av gränssnitt | Atlasfäste Atlasfäste |
Universalskopor 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste, bultmonterade tänder
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Höjd
- 36.7 tum
- 933 mm
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste, bultmonterade tänder
Jämför 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste, bultmonterade tänder med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste, bultmonterade tänder
Vald
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Höjd
- 36.7 tum
- 933 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,9 m3 (1,2 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterade tänder
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1230 lb
- 557.9 kg
- Höjd
- 36.7 tum
- 933 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,9 m3 (1,2 yd3) fäste för slirstyrda lastare, BOCE
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1283.1 lb
- 582 kg
- Höjd
- 37.4 tum
- 949 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger