| Bredd | 81.9 tum 2080 mm |
| Vikt | 1148.6 lb 521 kg |
| Höjd | 39.8 tum 1012 mm |
| Längd | 46.7 tum 1185 mm |
| Kapacitet | 2 yd³ 1.55 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | HPL-V-fäste HPL-V-fäste |
Lättmaterialskopor 1,55 m3 (2,0 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1148.6 lb
- 521 kg
- Höjd
- 39.8 tum
- 1012 mm
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 1,55 m3 (2,0 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Jämför 1,55 m3 (2,0 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
1,55 m3 (2,0 yd3), HPL-V-fäste, bultmonterat skärstål
Vald
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1148.6 lb
- 521 kg
- Höjd
- 39.8 tum
- 1012 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,3 m3 (1,7 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1027.4 lb
- 466 kg
- Höjd
- 38.4 tum
- 975 mm
Skopor – kompakt hjullastare
1,6 m3 (2,0 yd3), fäste för slirstyrda lastare, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1146.4 lb
- 520 kg
- Höjd
- 40 tum
- 1015 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger