| Bredd | 81.1 tum 2060 mm |
| Vikt | 1397.7 lb 634 kg |
| Höjd | 37.4 tum 949 mm |
| Längd | 36.5 tum 926 mm |
| Kapacitet | 1.2 yd³ 0.9 m³ |
| Käftöppning | 24.3 tum 616 mm |
| Gripvinkel | 76 grader 76 grader |
| Bottenkantens tjocklek | 0.8 tum 20 mm |
| Skärkantens tjocklek | 0.6 tum 16 mm |
| Typ av gränssnitt | Atlasfäste Atlasfäste |
Universalskopor 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Höjd
- 37.4 tum
- 949 mm
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
Jämför 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – kompakt hjullastare
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
Vald
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Höjd
- 37.4 tum
- 949 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste
- Bredd
- 81.1 tum
- 2060 mm
- Vikt
- 1397.7 lb
- 634 kg
- Höjd
- 36.7 tum
- 933 mm
Skopor – kompakt hjullastare
0,9 m3 (1,2 yd3) fäste för slirstyrda lastare, BOCE
- Bredd
- 81.9 tum
- 2080 mm
- Vikt
- 1283.1 lb
- 582 kg
- Höjd
- 37.4 tum
- 949 mm
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Se aktuella erbjudanden för 0,9 m3 (1,2 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
Visa fler erbjudanden