| Kova Genişliği | 4,995 mm 197 inç |
| Kenar Tipi | Düz Düz |
| GET Stili | BOCE BOCE |
| Kova Ağırlığı | 11,288 kg 24,886 lb |
| Kapasite | 17.6 m³ 23 yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 2077 lb/yd³ 1232 kg/m³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 2415 lb/yd³ 1433 kg/m³ |
| Uygulama | Genel Amaçlı Genel Amaçlı |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
Genel Amaçlı Kovalar 17,6 m³ (23 yd³) - 557-8050
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 4,995 mm
- 197 inç
- Kenar Tipi
- Düz
- Düz
- GET Stili
- BOCE
- BOCE
Görüntüleme
LWL Kova
992 Tekerlekli Yükleyici için 17,6 m³ (23 yd³) Genel Amaçlı kova. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.