| Genişlik | 99.7 inç 2532 mm |
| Ağırlık | 2422.9 lb 1099 kg |
| Yükseklik | 51.2 inç 1301 mm |
| Uzunluk | 46.3 inç 1176 mm |
| Yan Çeper Kalınlığı | 0.3 inç 8 mm |
| Diş Aralığı | 6 inç 152 mm |
| Çatal Dişi Kalınlığı | 1.6 inç 40 mm |
| Diş Sayısı | 12 12 |
| Arayüz Tipi | Fusion™ Ataşman Değiştirici Fusion™ Ataşman Değiştirici |
İskelet Kovalar 2.532 mm (100 inç), Plaka Tipi
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 99.7 inç
- 2532 mm
- Ağırlık
- 2422.9 lb
- 1099 kg
- Yükseklik
- 51.2 inç
- 1301 mm
Görüntüleme
İskelet kovalar, topraktan ve kumdan kayaları ve daha büyük molozları çıkarır ve ayırır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 2.532 mm (100 inç), Plaka Tipi
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm