| Genişlik | 108.3 inç 2750 mm |
| Yükseklik | 52.6 inç 1337 mm |
| Ağırlık | 3443.6 lb 1562 kg |
| Uzunluk | 52.9 inç 1343 mm |
| Arayüz Tipi | Fusion™ Ataşman Değiştirici Fusion™ Ataşman Değiştirici |
| Kapasite | 3.5 yd³ 2.7 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Çene Açıklığı | 44.6 inç 1134 mm |
| Kavrayıcı Açısı | 71 derece 71 derece |
| Gerekli Hidrolik | 3. İşlev 3. İşlev |
Çok Amaçlı Kovalar 2,7 m3 (3,5 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, BOCE
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 108.3 inç
- 2750 mm
- Yükseklik
- 52.6 inç
- 1337 mm
- Ağırlık
- 3443.6 lb
- 1562 kg
Görüntüleme
Yeniden taşıma, kelepçeleme, dozajlama, düzeltme, tesviye ve boşaltma işlemleri için mükemmel çok yönlülük.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 2,7 m3 (3,5 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, BOCE
2,7 m3 (3,5 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, BOCE ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
2,7 m3 (3,5 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, BOCE
Seçildi
- Genişlik
- 108.3 inç
- 2750 mm
- Yükseklik
- 52.6 inç
- 1337 mm
- Ağırlık
- 3443.6 lb
- 1562 kg
Kovalar - Yükleyici
2,7 m3 (3,5 yd3) Pimli, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 108.3 inç
- 2750 mm
- Yükseklik
- 52.6 inç
- 1337 mm
- Ağırlık
- 3498.7 lb
- 1587 kg
Kovalar - Yükleyici
2,1 m3 (2,7 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, BOCE
- Genişlik
- 100.4 inç
- 2550 mm
- Yükseklik
- 50.2 inç
- 1274 mm
- Ağırlık
- 3123.9 lb
- 1417 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm
Küçük Tekerlekli Yükleyicide Çok Amaçlı Kovayla Geri Sürükleme İşlemi
Küçük Tekerlekli Yükleyicide Çok Amaçlı Kovayla Çakıl Yükleme