Görüntüleme
Yükleme uygulamalarında artırılmış boşaltma yüksekliği daha iyi performans demektir.
Önemli Özellikler
10 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 107.2 inç 2723 mm |
| Yükseklik | 67.6 inç 1716 mm |
| Ağırlık | 4049.9 lb 1837 kg |
| Uzunluk | 74 inç 1880 mm |
| Kapasite | 4.6 yd³ 3.5 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Arayüz Tipi | Pimli Pimli |
| Gerekli Hidrolik | 3. Valf 3. Valf |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm