| Kova Genişliği | 190 inç 4,824 mm |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 21,720 lb 9,852 kg |
| Kapasite | 13 m³ 17 yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 2647 lb/yd³ 1570 kg/m³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 1780 kg/m³ 3000 lb/yd³ |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
| Uygulama | Kaya Kaya |
Kaya 13 m³ (17 yd³) - 630-4952
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 190 inç
- 4,824 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
992 Tekerlekli Yükleyici için 13 m³ (17 yd³) Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Genel Hizmet, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Hizmet ARM, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 13 m³ (17 yd³) - 630-4952
13 m³ (17 yd³) - 630-4952 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
13 m³ (17 yd³) - 630-4952
Seçildi
- Kova Genişliği
- 190 inç
- 4,824 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
14,5 m³ (19 yd³) - 640-5150
- Kova Genişliği
- 5,080 mm
- 200 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
16,1 m³ (21 yd³) - 634-0132
- Kova Genişliği
- 4,824 mm
- 190 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys