Görüntüleme
Yükleme uygulamalarında artırılmış boşaltma yüksekliği daha iyi performans demektir.
Önemli Özellikler
10 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 119.4 inç 3032 mm |
| Yükseklik | 74 inç 1879 mm |
| Ağırlık | 4907.5 lb 2226 kg |
| Uzunluk | 79.8 inç 2027 mm |
| Kapasite | 6.5 yd³ 5 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1.6 inç 40 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 1.2 inç 30 mm |
| Arayüz Tipi | Fusion™ Ataşman Değiştirici Fusion™ Ataşman Değiştirici |
| Gerekli Hidrolik | 3. Valf 3. Valf |
Sağdan Görünüm
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm