| Kova Genişliği | 196 inç 4,980 mm |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 31,932 lb 14,484 kg |
| Kapasite | 12.2 m³ 16 yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 1477 kg/m³ 2490 lb/yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 1762 kg/m³ 2970 lb/yd³ |
| Uygulama | Ağır Hizmet Granit Ağır Hizmet Granit |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
Ağır Hizmet Granit 12,2 m³ (16 yd³) - 635-9321
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 196 inç
- 4,980 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
992 Tekerlekli Yükleyici için 12,2 m³ (16 yd³) Ağır Hizmet Tipi Granit kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Genel Hizmet, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Hizmet ARM, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 12,2 m³ (16 yd³) - 635-9321
12,2 m³ (16 yd³) - 635-9321 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
12,2 m³ (16 yd³) - 635-9321
Seçildi
- Kova Genişliği
- 196 inç
- 4,980 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
13 m³ (17 yd³) - 630-4954
- Kova Genişliği
- 196 inç
- 4,980 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
11,5 m³ (15 yd³) - 630-4953
- Kova Genişliği
- 4,980 mm
- 196 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys