| Kova Genişliği | 5,080 mm 200 inç |
| Kenar Tipi | Dişli Kürek Dişli Kürek |
| GET Stili | Geçerli Değil Geçerli Değil |
| Kova Ağırlığı | 13,914 kg 30,675 lb |
| Kapasite | 14.9 m³ 19.5 yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 1673 kg/m³ 2820 lb/yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 3080 lb/yd³ 1827 kg/m³ |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
| Uygulama | Kaya Kaya |
Kaya 14,9 m³ (19,5 yd³) - 316-5870
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 5,080 mm
- 200 inç
- Kenar Tipi
- Dişli Kürek
- Dişli Kürek
- GET Stili
- Geçerli Değil
- Geçerli Değil
Görüntüleme
LWL Kova
993 Tekerlekli Yükleyici için 14,9 m³ (19,5 yd³) Kaya kovası. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 14,9 m³ (19,5 yd³) - 316-5870
14,9 m³ (19,5 yd³) - 316-5870 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
14,9 m³ (19,5 yd³) - 316-5870
Seçildi
- Kova Genişliği
- 5,080 mm
- 200 inç
- Kenar Tipi
- Dişli Kürek
- Dişli Kürek
- GET Stili
- Geçerli Değil
- Geçerli Değil
Kovalar - Yükleyici
13,8 m³ (18 yd³) - 630-2420
- Kova Genişliği
- 200 inç
- 5,080 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
12,2 m³ (16 yd³) - 630-2439
- Kova Genişliği
- 200 inç
- 5,080 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys