| Kova Genişliği | 4,824 mm 190 inç |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 9,296 kg 20,494 lb |
| Kapasite | 15 yd³ 11.5 m³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 1946 kg/m³ 3280 lb/yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 3795 lb/yd³ 2251 kg/m³ |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
| Uygulama | Kaya Kaya |
Kaya 11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 4,824 mm
- 190 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
992 Tekerlekli Yükleyici için 11,5 m³ (15 yd³) Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Genel Hizmet, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Hizmet ARM, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951
11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951
Seçildi
- Kova Genişliği
- 4,824 mm
- 190 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
16,1 m³ (21 yd³) - 634-0132
- Kova Genişliği
- 4,824 mm
- 190 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972
- Kova Genişliği
- 4,824 mm
- 190 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys