| Kova Genişliği | 6,240 mm 246 inç |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 47,408 lb 21,504 kg |
| Kapasite | 32 yd³ 24.5 m³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 3540 lb/yd³ 2100 kg/m³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 2100 kg/m³ 3540 lb/yd³ |
| Uygulama | Kaya Kaya |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
Kaya 24,5 m³ (32 yd³) - 627-8404
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 6,240 mm
- 246 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
995 Tekerlekli Yükleyici için 24,5 m³ (32 yd³) Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Yoğun Aşınma, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 24,5 m³ (32 yd³) - 627-8404
24,5 m³ (32 yd³) - 627-8404 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
24,5 m³ (32 yd³) - 627-8404
Seçildi
- Kova Genişliği
- 6,240 mm
- 246 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
27,5 m³ (36 yd³) - 596-5340
- Kova Genişliği
- 246 inç
- 6,240 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
19,1 m³ (25 yd³) - 624-1226
- Kova Genişliği
- 246 inç
- 6,240 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys