| Kova Genişliği | 200 inç 5,080 mm |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 13,564 kg 29,904 lb |
| Kapasite | 15.3 m³ 20 yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 1833 kg/m³ 3090 lb/yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 2008 kg/m³ 3385 lb/yd³ |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
| Uygulama | Kaya Kaya |
Kaya 15,3 m³ (20 yd³) - 631-5554
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 200 inç
- 5,080 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
993 Tekerlekli Yükleyici için 15,3 m³ (20 yd³) Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Genel Hizmet, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Hizmet ARM, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 15,3 m³ (20 yd³) - 631-5554
15,3 m³ (20 yd³) - 631-5554 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
15,3 m³ (20 yd³) - 631-5554
Seçildi
- Kova Genişliği
- 200 inç
- 5,080 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
13 m³ (17 yd³) - 636-2590
- Kova Genişliği
- 200 inç
- 5,080 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
14,5 m³ (19 yd³) - 640-5150
- Kova Genişliği
- 5,080 mm
- 200 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys