| Kova Genişliği | 249 inç 6,320 mm |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 25,257 kg 55,682 lb |
| Kapasite | 34 yd³ 26 m³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 1913 kg/m³ 3225 lb/yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 3225 lb/yd³ 1913 kg/m³ |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
| Uygulama | Ağır Hizmet Taş Ağır Hizmet Taş |
Ağır Hizmet Taş 26 m³ (34 yd³) - 596-5310
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 249 inç
- 6,320 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
995 Tekerlekli Yükleyici için 26 m³ (34 yd³) Ağır Hizmet Tipi Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Yoğun Aşınma, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 26 m³ (34 yd³) - 596-5310
26 m³ (34 yd³) - 596-5310 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
26 m³ (34 yd³) - 596-5310
Seçildi
- Kova Genişliği
- 249 inç
- 6,320 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
27,5 m³ (36 yd³) - 596-5320
- Kova Genişliği
- 249 inç
- 6,320 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
24,5 m³ (32 yd³) - 627-8405
- Kova Genişliği
- 248 inç
- 6,298 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys