| Kova Genişliği | 246 inç 6,240 mm |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 50,257 lb 22,796 kg |
| Kapasite | 27.5 m³ 36 yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 1820 kg/m³ 3067 lb/yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 1820 kg/m³ 3067 lb/yd³ |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
| Uygulama | Kaya Kaya |
Kaya 27,5 m³ (36 yd³) - 596-5340
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 246 inç
- 6,240 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
995 Tekerlekli Yükleyici için 27,5 m³ (36 yd³) Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Yoğun Aşınma, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 27,5 m³ (36 yd³) - 596-5340
27,5 m³ (36 yd³) - 596-5340 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
27,5 m³ (36 yd³) - 596-5340
Seçildi
- Kova Genişliği
- 246 inç
- 6,240 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
26 m³ (34 yd³) - 596-5330
- Kova Genişliği
- 6,240 mm
- 246 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
24,5 m³ (32 yd³) - 627-8404
- Kova Genişliği
- 6,240 mm
- 246 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys