| Kova Genişliği | 4,980 mm 196 inç |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 31,094 lb 14,104 kg |
| Kapasite | 15 yd³ 11.5 m³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 2710 lb/yd³ 1608 kg/m³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 3225 lb/yd³ 1913 kg/m³ |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
| Uygulama | Ağır Hizmet Granit Ağır Hizmet Granit |
Ağır Hizmet Granit 11,5 m³ (15 yd³) - 630-4953
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 4,980 mm
- 196 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
992 Tekerlekli Yükleyici için 11,5 m³ (15 yd³) Ağır Hizmet Tipi Granit kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Genel Hizmet, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Hizmet ARM, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 11,5 m³ (15 yd³) - 630-4953
11,5 m³ (15 yd³) - 630-4953 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
11,5 m³ (15 yd³) - 630-4953
Seçildi
- Kova Genişliği
- 4,980 mm
- 196 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
12,2 m³ (16 yd³) - 635-9321
- Kova Genişliği
- 196 inç
- 4,980 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
6,4 m³ (8,33 yd³)
- Genişlik
- 157 inç
- 3980 mm
- Kepçe Bağlantısı
- Yükleme
- Yükleme
- GET Tipi
- K130
- K130