| Genişlik | 107.4 inç 2727 mm |
| Yükseklik | 53.5 inç 1358 mm |
| Ağırlık | 2656.6 lb 1205 kg |
| Uzunluk | 52.9 inç 1344 mm |
| Kapasite | 3.2 yd³ 2.5 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Arayüz Tipi | Fusion™ Ataşman Değiştirici Fusion™ Ataşman Değiştirici |
Düz Zemin Kovaları - Performans Serisi 2,5 m3 (3,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 107.4 inç
- 2727 mm
- Yükseklik
- 53.5 inç
- 1358 mm
- Ağırlık
- 2656.6 lb
- 1205 kg
Görüntüleme
Performans Serisi Düz Zeminli, Genel Amaçlı Kovalar, geri sürükleme ve tesviye işlerinde daha iyi sonuçlar sağlayan bir uzun düz zemine sahiptir.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 2,5 m3 (3,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
2,5 m3 (3,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
2,5 m3 (3,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 107.4 inç
- 2727 mm
- Yükseklik
- 53.5 inç
- 1358 mm
- Ağırlık
- 2656.6 lb
- 1205 kg
Kovalar - Yükleyici
2,3 m3 (3,0 yd3), Pimli, Kaynaklı Adaptörler
- Genişlik
- 100 inç
- 2539 mm
- Yükseklik
- 53.1 inç
- 1350 mm
- Ağırlık
- 2436.1 lb
- 1105 kg
Kovalar - Yükleyici
2,5 m3 (3,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Kaynaklı Adaptörler
- Genişlik
- 107.8 inç
- 2738 mm
- Yükseklik
- 53.1 inç
- 1350 mm
- Ağırlık
- 2579.4 lb
- 1170 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm