| Kova Genişliği | 4,824 mm 190 inç |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 21,129 lb 9,584 kg |
| Kapasite | 12.2 m³ 16 yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 3035 lb/yd³ 1801 kg/m³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 2088 kg/m³ 3520 lb/yd³ |
| Uygulama | Kaya Kaya |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
Kaya 12,2 m³ (16 yd³) - 631-8971
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 4,824 mm
- 190 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
992 Tekerlekli Yükleyici için 12,2 m³ (16 yd³) Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Genel Hizmet, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Hizmet ARM, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 12,2 m³ (16 yd³) - 631-8971
12,2 m³ (16 yd³) - 631-8971 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
12,2 m³ (16 yd³) - 631-8971
Seçildi
- Kova Genişliği
- 4,824 mm
- 190 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
14,5 m³ (19 yd³) - 634-0066
- Kova Genişliği
- 190 inç
- 4,824 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
26 m³ (34 yd³) - 596-5330
- Kova Genişliği
- 6,240 mm
- 246 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys