| Kova Genişliği | 248 inç 6,298 mm |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 56,335 lb 25,553 kg |
| Kapasite | 32 yd³ 24.5 m³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 3467 lb/yd³ 2057 kg/m³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 3467 lb/yd³ 2057 kg/m³ |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
| Uygulama | Ağır Hizmet Taş Ağır Hizmet Taş |
Ağır Hizmet Taş 24,5 m³ (32 yd³) - 627-8405
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 248 inç
- 6,298 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
995 Tekerlekli Yükleyici için 24,5 m³ (32 yd³) Ağır Hizmet Tipi Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Yoğun Aşınma, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 24,5 m³ (32 yd³) - 627-8405
24,5 m³ (32 yd³) - 627-8405 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
24,5 m³ (32 yd³) - 627-8405
Seçildi
- Kova Genişliği
- 248 inç
- 6,298 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
27,5 m³ (36 yd³) - 596-5320
- Kova Genişliği
- 249 inç
- 6,320 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
29,1 m³ (38 yd³) - 627-8406
- Kova Genişliği
- 249 inç
- 6,320 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys