| Genişlik | 108 inç 2750 mm |
| Yükseklik | 58.5 inç 1487 mm |
| Ağırlık | 2949.8 lb 1338 kg |
| Uzunluk | 58.2 inç 1478 mm |
| Kapasite | 4.2 yd³ 3.2 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Arayüz Tipi | Fusion Ataşman Değiştirici Fusion Ataşman Değiştirici |
Kum ve Çakıl Kovaları 3,2 m3 (4,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar, 23.5R25 Lastikler
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 108 inç
- 2750 mm
- Yükseklik
- 58.5 inç
- 1487 mm
- Ağırlık
- 2949.8 lb
- 1338 kg
Görüntüleme
Kum ve Çakıl Kovaları, beton üretim tesisi yük uygulamalarında çakıllı kum taşımak için tasarlanmıştır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 3,2 m3 (4,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar, 23.5R25 Lastikler
3,2 m3 (4,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar, 23.5R25 Lastikler ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
3,2 m3 (4,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar, 23.5R25 Lastikler
Seçildi
- Genişlik
- 108 inç
- 2750 mm
- Yükseklik
- 58.5 inç
- 1487 mm
- Ağırlık
- 2949.8 lb
- 1338 kg
Kovalar - Yükleyici
3,2 m3 (4,2 yd3) Pimli
- Genişlik
- 108.3 inç
- 2750 mm
- Yükseklik
- 57.7 inç
- 1465 mm
- Ağırlık
- 2528.7 lb
- 1147 kg
Kovalar - Yükleyici
3,2 m3 (4,2 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Taban Kenarı, 23.5R25 Lastikler
- Genişlik
- 108 inç
- 2750 mm
- Yükseklik
- 57.6 inç
- 1462 mm
- Ağırlık
- 2647.7 lb
- 1201 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm