| Kapasite | 2.5 yd³ 1.91 m³ |
| Ağırlık | 3728 lb 1691 kg |
| Boşaltma Tarafı | Sol Sol |
| Toplam Genişlik | 122.2 inç 3105 mm |
| Toplam Uzunluk | 54.6 inç 1388 mm |
| Toplam Yükseklik | 43.2 inç 1097 mm |
| Boşaltma Açısı | 75 Derece 75 Derece |
| Hızlı Bağlantı Tipi | Çevirmeli Çevirmeli |
| Arayüz Tipi | Fusion™ Ataşman Değiştirici Fusion™ Ataşman Değiştirici |
| Gerekli Hidrolik | 3. İşlev 3. İşlev |
Yandan Boşaltmalı Kovalar 1,91 m3 (2,5 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Sol
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kapasite
- 2.5 yd³
- 1.91 m³
- Ağırlık
- 3728 lb
- 1691 kg
- Boşaltma Tarafı
- Sol
- Sol
Görüntüleme
Ağır hizmet tipi kaya yükleme işleri için, kaya rafı ve V tipi kesici kenarlara ve tırnaklara sahip yandan boşaltmalı kovalar mevcuttur.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1,91 m3 (2,5 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Sol
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm