| Kova Genişliği | 200 inç 5,080 mm |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 12,346 kg 27,218 lb |
| Kapasite | 12.2 m³ 16 yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 2394 kg/m³ 4035 lb/yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 2610 kg/m³ 4400 lb/yd³ |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
| Uygulama | Kaya Kaya |
Kaya 12,2 m³ (16 yd³) - 630-2439
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 200 inç
- 5,080 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
993 Tekerlekli Yükleyici için 12,2 m³ (16 yd³) Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Genel Hizmet, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Hizmet ARM, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 12,2 m³ (16 yd³) - 630-2439
12,2 m³ (16 yd³) - 630-2439 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
12,2 m³ (16 yd³) - 630-2439
Seçildi
- Kova Genişliği
- 200 inç
- 5,080 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
13,8 m³ (18 yd³) - 630-2420
- Kova Genişliği
- 200 inç
- 5,080 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
13 m³ (17 yd³) - 636-2590
- Kova Genişliği
- 200 inç
- 5,080 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys