Görüntüleme
Yükleme uygulamalarında artırılmış boşaltma yüksekliği daha iyi performans demektir.
Önemli Özellikler
10 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 99.4 inç 2524 mm |
| Yükseklik | 65.8 inç 1671 mm |
| Ağırlık | 4792.8 lb 2174 kg |
| Uzunluk | 74 inç 1880 mm |
| Kapasite | 3.9 yd³ 3 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Arayüz Tipi | Pimli Pimli |
| Gerekli Hidrolik | 3. Valf 3. Valf |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm