Görüntüleme
Kum ve Çakıl Kovaları, beton üretim tesisi yük uygulamalarında çakıllı kum taşımak için tasarlanmıştır.
Önemli Özellikler
Kum ve Çakıl Kovaları, beton üretim tesisi yük uygulamalarında çakıllı kum taşımak için tasarlanmıştır.
9 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 108 inç 2735 mm |
| Yükseklik | 56.7 inç 1414 mm |
| Ağırlık | 2758 lb 1171 kg |
| Uzunluk | 56.2 inç 1406 mm |
| Kapasite | 3.8 yd³ 2.9 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Arayüz Tipi | Fusion Ataşman Değiştirici Fusion Ataşman Değiştirici |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm